Kopaczki

Kopaczka jednorzędowa do ziemniaków i cebuli

Kopaczka przeznaczona jest do wykopywania ziemniaków i cebuli. Kopaczka edytowana jest do pracy w glebach o niewielkim zachwaszczeniu i zakamienieniu . Bardzo dobre wyniki osiąga w glebach o średniej wilgotności. Kopaczka wykopuje ziemniaki z jednej radliny, oczyszcza i pozostawia w wykopanej radlinie.

15 – 25 kW
nachylenie terenu do 6%.

Kopaczka dwurzędowa do ziemniaków i cebuli

Kopaczka przeznaczona jest do wykopywania ziemniaków i cebuli. Kopaczka edytowana jest do pracy w glebach o niewielkim zachwaszczeniu i zakamienieniu. Bardzo dobre wyniki osiąga w glebach o średniej wilgotności. Kopaczka wykopuje ziemniaki z dwóch radlin, oczyszcza i pozostawia w wykopanej radlinie.
Kopaczka przeznaczona jest do wykopywania z dwóch radlin.
1300 mm
400 kg
o mocy od 25 kW
o nachyleniu do 6%
0,2 0,6 Ha/h

Kopaczka wibracyjna jednorzędowa

Jednorzędowa wibracyjna kopaczka do ziemniaków przeznaczona jest do mechanicznego wykopywania ziemniaków, oddzielania bulw od ziemi i układania ich na powierzchni celem późniejszego zbioru ręcznego. Kopaczkę można wykorzystywać do zbioru cebuli, czosnku, buraków i marchwi. Kopaczka jest przeznaczona do pracy z traktorami małej mocy – klasy od 15 KM i więcej. Zawieszona jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika , napędzana z WOM-u ciągnika.
jednorzedowa

Kopaczka wibracyjna dwurzędowa

Dwurzędowa wibracyjna kopaczka do ziemniaków przeznaczona jest do wykopywania ziemniaków, oddzielania bulw od ziemi i układania ich na powierzchni celem późniejszego zbioru ręcznego. Kopaczkę można wykorzystywać do zbioru cebuli, czosnku, buraków i marchwi. Urządzenie to jest napędzane z WOM-u ciągnika o prędkości 540 obr./min. Kopaczka jest przeznaczona do pracy z traktorem o przedziale mocy 12-24 KM. Ziemia powinna być oczyszczona z kamieni i chwastów. Zawieszona jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika (φ 22 mm).
jednorzedowa

Social media